Ви є тут

Театр «Маски-шоу»

Театр «Маски-шоу»

Заснована в 1984 році на чолі з беззмінним художнім керівником Георгієм Делієвим, група втілює на сцені оригінальний матеріал в своєму власному, ні на кого не схожому стилі.

Спираючись на багаті класичні традиції театру Дель Арте, театру абсурду, коміків «Великого німого», європейської клоунади, виступи «Масок» - це феєрверк свіжої неприборканої фантазії, втілений в форму пантоміми, хореографії, драми, трюку, де кожен актор розвиває свій власний унікальний образ. Продовжуючи успішно гастролювати по всьому світу, створювати новий репертуар «живих виступів» і розвиватися, як театр клоунади, комік-трупа «Маски» в 1991 р відкриває ще одне джерело творчої енергії і приступає до виробництва телевізійних комедійних фільмів у стилі «німого кіно» під назвою «Маски-шоу». Цей серіал дуже швидко став завойовувати любов глядачів не лише країн СНД, але і далекого зарубіжжя.

Сьогодні в скарбничці колективу налічується близько сімдесяти фільмів серіалу «Маски-шоу», багато з яких мають різні престижні вітчизняні та міжнародні нагороди, повнометражний художній фільм у стилі ексцентричної трюкової комедії «Сім днів з російською красунею», два десятисерійний комедійних телефільми «Літературні пам'ятники Бориса Барського» і «Гра в класики».

Дикарь

Роб Беккер
Комедія

Дон-Жуан

Борис Барський
Комедія

Орфей и Эвридика

Борис Барський
Комедія

Ромео и Джульетта

Борис Барський
Комедія