Життя в ритмі танго

На сцені концертного залу Львівської філармонії звучатиме аргентинське танго, найкраще знайшло своє втілення в музиці Астора П'яццолли. Образ пристрасної жінки, інтрига, яка стає щомить гострішою, та вогонь, що запалює серця кожного, все це дає нам відчути неперевершене аргентинське танго. Солістами цього вечора в супроводі камерного оркестру Da Vinci Orchestra стануть виконавці з Італії – Giovanni Barbato(скрипка) та Guido D'angelo(фортепіано). Їх багаторічний виконавський досвід, гастролі Південною Америкою, співпраця з відомими музикантами та солістами,що працювали із самим маестро Piazzolla – надихнув настворення аранжування творівдля соло та оркестру, де основна ціль – передати всю тонкість та глибину колориту традицій танго. Деякі композиції солісти приготували спеціально для концерту у Львові. В даний час GiovanniBarbato та GuidoD’angeloплідно співпрацюють із всесвітньо відомим бандеоністом та композитором Marcello Nissinmann учнем Astora Piazzolla.

Giovanni Barbato народився 1972 р. в Неаполі. Навчався в професора Angelo Gaudino в консерваторії San Pietro a Majella, вигравши премію «Fernando Ritis», котру дають кращим студентам року. Від 1996 р. навчання в США, проф. Franco Gulli. Диплом соліста в Musik Akademie der Stadt Basel(Швейцарія) проф. Adelina Oprean. Починаючи з 1988 р. став переможцем багатьох національних та міжнародних конкурсів. Почавши кар'єру соліста ще у 16-му віці продовжує концертувати, як в Італії так і поза її межами, виступаючи з відомими світовими оркестрами та диригентами, такі як: Jorge Fontenla, Carlos Giraudo (Аргентина); Lu-Kia (Китай); Gregorio Gutierres (Iспанія); Benoit Renard (Франція); Lorenzo Cаstriota Skanderberg (Італія); Karen Durgarian (Biрменія); Joachim Krause, Dieter Wagner (Німеччина).

У 2012 р. став засновником, концертмейстером та артистичним директором Da Vinci Orchestra. Цей оркестр переслідує ідею високої музичної та артистичної майстерності у складі талановитих музикантів зі всіх куточків світу. За не повних 5 років існування оркестр набув визнання в Швейцарії таза її межами. Виконує музику різних епох та стилів, опери, включаючи барокові та сучасні інструменти. Giovanni Barbato впродовж багатьох років працював з гуртом «Silencio», який являється виконавцем аргентинського традиційного танго, а також танго Astora Piazolla. Довгий час співпрацює з всесвітньо відомим бандеоністом та композитором Marcello Nissinmann, безпосередньо учнем Astor Piazzolla.

Guido D’angelo народився в Неаполі в 1967 р., навчався в проф. Aldo Tramma, закінчив консерваторію St. Pietro a Majella, Неаполь. Отримав дипломи найвищого рівня, як піаніст, диригента композитор, переможець ряду національних та міжнародних фортепіанних конкурсів. Співпрацював із зірками світової слави: Альберто Дзедда, Рудольфом Нуреєвим та Роберто Фашілла в театрі «San Carlo», Карлою Фраччі і Беппе Менегатті в Римському оперному театрі, Хосе Каррерасом і Сесілією Гастья, гастролі Японією. Результатом цього стала співпраця з Юнко Мацумото та створеномузичну компанію King Records Company Music Production. Дебютував зі скрипалькою Ніною Бейліною у Baltimore Hebrew Congregation (США). Гастролював з відомими співаками: Ауреліо Фіерро, Ренато Брусон, Маріелла Девіа, Патріція Паче, Аріс Крістофелліс, Жан Ніруа, Алессандро Карміджані, Паулін Вілланкор, Ауріо Томічіч, Давід Грейнер, Філліп Браун, Фідес Кракер.

На даний час Guido D’angelo є піаністом та віце-диригентом Серджiо Сіміновича в C. I. M. A (Італійський бароковий музичний центр), а також піаністом- концертмейстером баритона Роберто Аббонданца і сопрано Ізабель Джентіле, професор Римської музичної академії.