За 2 тижні в Харкові зазвучить опера Пуччіні «Тоска»

14-02-2017

 За 2 тижні в Харкові зазвучить опера Пуччіні «ТОска». Прем"єра обіцяє бути грандіозною, адже режисеру та команді Харківського національного театру опери та балету імені Лисенка вдалося вразити нею європейських поціновувачів класики. Театр щойно повернувся з творчого туру Нідерландами та Бельгією.

Опера-драма чи навіть драматична вистава. Саме так "Тоску" сприйняли і зіграли актори. І під час гастролей Європою виконацям ХНАТОБу вдалося ще раз закохати у твір Пуччіні глядача і навіть власного режисера. Цікаво, що для Олександра Лапіна партія Скарпіа стала дебютною. І дебют відбувся в Голандії. Після перевірки сценами Нідерландів і Бельгії "Тоску" зіграють і для Харкова. Це буде прем"єра і в той саме час історичне повернення італійської опери. Адже її вперше поставили ще в «старому» театрі на Римарській в 1993 році.

Олександр Лапін виконавець партії Скарпіа, провідний соліст ХНАТОБ - "В опере "Тоска" 3 центральных персонажа, которые собственно и раскрывают взаимоотношения, взаимопонимание человеческих каких-то недосказанностей, либо человеческой зависти. И настолько выпукло, настолько мягко в некоторых местах, настолько остро подняты взаимоотношения, развития характеров. Работа сделана очень хорошо, очень качественно. То, что уже пдтвердили зрители, а театр в первую очередь для зрителей, подтвердили в Европе. Мы полностью уверены и очень хотим, настоятельно хотим, чтобы харьковскому зрителю понравился этот спектакль."

Для Алли Мішеної партія Тоски особлива - адже оперна виконавиця має грати - італійську оперну солістку з1800 року. Алла Мішакова виконавиця партії Тоска, провідна солістка ХНАТОБ - ""Тоска" - это одна из самых моих любимых опер. И сделана она мной была за очень короткий срок, это где-то 3 недели. Это было уже, наверное, 7 или 8 лет назад. И я ее исполняла не только в Харькове, я пела ее в Одессе, я исполняла ее в Европе."

Прем'єра "Тоски" відбудеться 24 і 25 лютого. Та окрім магнетичної гри та співу в театрі підготували і унікальні декорації.

Теги: 
Джерело: