У новоствореному театрі Мукачева проведуть ремонт, а театралам збільшать зарплати

13-02-2017

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога провів зустріч з колективом обласного театру драми та комедії, щоби обговорити проект створення в місті нового театру.

Нагадаємо, що минулого тижня рішенням сесії міськради в місті створено Мукачівський драматичний театр, який працюватиме в будівлі, яка є власністю міста. З діючим театром драми та комедії, який є в підпорядкуванні області розірвано угоду на оперативне управління майном. Втім це не вплине на роботу театралів Мукачева, – запевняє колектив міський голова.

Більше того, Андрій Балога наголошує: місто цьогоріч тут проведе ремонтні роботи, для закладу буде закуплено світлове та звукове обладнання. Також колектив буде забезпечено транспортом для гастролей.

«Також місто має можливість платити театралам більшу зарплату, а сам штатний розпис будемо формувати разом з колективом. Щодо керівництва новоствореного закладу, то вже на початку цього тижня буде оголошено конкурс. Ні про які звільнення, або закриття театру мова не йде. Будемо інвестувати в розвиток театру, робити його осередком театрального життя», – звернувся міський голова до працівників театру.

Теги: