У Черкасах пройде Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів

26-07-2017

22-24 вересня черкащан та гостей міста запрошують на Всеукраїнський театральний фестиваль аматорських театрів "FORTUNA_fest - 2017", повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У фестивалі братимуть участь аматорські театри, актори-початківці та всі бажаючі. Окрім цього, тут проходитимуть майстер-класи, вистави та флешмоб, а ще на вас чекає незабутня театральна ніч.

–  На фестивалі  будуть представлені театри з різних куточків України. Ви відчуєте чим дихає театр, поринете до атмосфери творчої взаємодовіри. Фестиваль дає змогу розвитку театральних колективів. А також надає можливість акторам-початківцям підвищити свій мистецький рівень акторської майстерності, сценічної мови, пластики та інше, обмінятися досвідом, налагодити творчі контакти, –  розповів директор Черкаського міського Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

Черкаси відчиняє свої двері для аматорських театрів України та радо чекає всіх бажаючих.  Реєстрація триватиме до 1 вересня. Для детальної інформації необхідно звернутися за електронною адресою: fortuna_fest@ukr.net

Місце: Черкаський міський Палац молоді

Адреса: вул. Сумгаїтська , 12

Теги: 
Джерело: