Театр "Діти майбутнього" привіз перше місце з творчого фестивалю в Чехії

15-02-2017

4, 18 і 12 років. Ці дівчата різного віку, але це не заважає їм поруч виходити на сцену і завойовувати серця глядачів. Так, як це в січні сталося в Чехії, де харківський "Театр "Діти майбутнього" визнали найкращим.

Уляна, Анна та Ліза, учасники "Театру "Діти майбутнього": - Мне очень нравится театр. И я не планирую уходить из него как минимум еще 5 лет.

- У нас все дети хотят связать свою жизнь с театром и с творчеством. Естественно, у нас не только театральное мастерство, вокал, все жанры, есть хореография, цирковое искусство. Каждому ребенку найдется свое - то, что лежит в душе. 

У театрі зараз 52 учасники, їм від 3 до 25 років. І вони можуть усе - ходити на ходулях, марширувати з барабанами, жонглювати, змусити глядача сміятися чи плакати. На міжнародному фестивалі-конкурсі музичногї творчості, театрального мистецтва та оригінального жанра "Мелодія зимової Чехії" діти перемогли кілька країн - Білорусь, Чехію, Грузію, Росію та Казахстан.

Альона Ніколайчук, керівник "Театру "Діти майбутнього": Мы стали лучшим детским коллективом. Боролись мы в номинациях "театр", инструментальные жанры - "вокал", "хореография". Среди театров мы также получили специальный приз от жюри. Нас приняли как родных. И, действительно, что мы увидели: в Праге очень переживают об Украине. Некоторые люди, которые не розуміють української мови, навіть сміялися з нашого мюзикла-комедії, бо наші діти, учасники театру могли показати такі мізансцени, що, напевно, були зрозумілі кожному. 

14 лютого на сцені Будинку культури Нацполіції театр захищав звання "зразкового". Для глядачів фрагменти з вистав і естрадних номерів, вокал і фольклор тощо. У глядацькій залі вихованці з дитбудинків. "Театр "Діти майбутнього" постійно грає в соціальних установах і влаштовує благодійні вечори для однолітків.

Зараз у планах нова вершина - Альона Ніколайчук, керівник "Театру "Діти майбутнього": Также мы сейчас готовимся к серезной поездке в Словакию, потому что Харьковский городской совет определил наш коллектив представить Харьков в городах-побратимах, а именно в Словакии. Мы будем выступать со спектаклями "За двумя зайцами" и "Вечерами на хуторе". 

Творчий колектив досяг такого - національного та міжнародного - визнання за 5 років своєї роботи.

Теги: 
Джерело: