Скандали, трупи, провокація – у Львові готують театральну прем’єру

08-09-2016

Глядача, який готовий прийняти виклик, запрошує Театр імені Лесі Українки у Львові. Там готують виставу «Людина в підвішеному стані», скорочена назва «ЛПС». Постановка, обіцяють, буде у форматі 5D: моторошні сцени буквально можна буде відчути на власній шкірі.

Це буде світова прем’єра, каже київський вільний режисер Ігор Білиць. Задля «ЛПС», за п’єсою Павла Ар’є, він приїжджає зі столиці до Львова вже вкотре на два-три дні. У постановці – скандал, провокація, трупи. На сцені не одне мертве тіло.

«Буде труп і нашого актора Дмитра Наумця, що теж грає у виставі. Словом, суцільна інтрига!» – ділиться таємницями акторка Аня Єпатко.

Вільному театру – й вільну виставу, каже режисер. Цю п’єсу Ар’є написав у 2011-му, після першої співпраці з акторами ще тодішнього театру ПрикВО. Ар’є шматками описав тутешню «нездорову» атмосферу в цих стінах і додав трохи роздумів про життя.

«Це вистава про цей театр, який тут раніше був. Була стара гвардія, Театр ПрикВО. Коли Ар’є з’явився, він почав репетирувати сучасну драму – актори перестали слухати, показували свої вибрики, підпалювали частину театру. Це майже документальна вистава з цими акторами», – додав київський режисер Ігор Білиць.

Прем’єри вистави вже наступної п’ятниці та суботи, 16, 17, 30 вересня. Глядача обіцяють посадити за лаштунками, аби він зблизька споглядав за тим, що відбувається.

Теги: 
Джерело: