Мукачево збирається віддати 2,5 млн грн на театр

13-03-2017

Мукачівська влада має намір виділити 2,5 млн гривень на новостворений міський драматичний театр, навколо якого минулого тижня розгорілися дискусії: місцева влада «переселила» театр в інше приміщення, а губернатор Закарпаття хотів «перевезти» акторів обласного театру в Хуст.  

Як йдеться у повідомленні Мукачівської міськради, планується збільшити фінансування галузі культури пропонуватимуть на черговій сесії міськради - на 2,5 млн. Відповідні зміни до  міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2017 рік планують розглянути на черговій сесії міськради, яка відбудеться 16 березня. Загальний фонд програми – 4,5 млн. З цих коштів майже 3,5 млн. буде спрямовано на матеріально-технічне забезпечення закладів, і в першу чергу на створений в місті Мукачівський драматичний театр.Зокрема театр отримає 2,5 млн. на придбання звукового та світлового обладнання для глядацької зали та окремих приміщень драмтеатру.

На вручення премій  та стипендій міськради передбачено понад 337 тис. гривень, 100 тис. – на забезпечення бібліотечної системи. Кошти спрямують й на культурно-масову роботу, міжнародне співробітництво, - повідомляє прес-служба Мукачівської міськради.

Джерело: