Київський театр оперети запрошує у віртуальний 3D-тур

17-09-2016

Із початком нового театрального сезону всіх охочих запрошують у віртуальний 3D-тур по Київському національному академічному театру оперети

Цей проект став результатом співпраці Театру оперети і Google Україна за підтримки Міністерства культури України. У його рамках створили спеціальний сайт(authenticukraine.com.ua/opereta), де кожен охочий зможе зануритися в атмосферу Театру за допомогою технологій віртуальної реальності.

1907 року в приміщенні Народного Троїцького будинку, де нині розташований Київський театр оперети, відомий український актор і режисер Микола Садовський заснував перший стаціонарний український театр. На сцені театру грали такі видатні українські актори, як Марія Заньковецька, Марко Кропивницький, Панас Саксаганський, Микола Садовський та інші.

Тепер за допомогою простої навігації можна дізнатися багато цікавого про історію та життя театру. Спеціально для сайту відзнято близько 100 кругових панорам у найцікавіших місцях будівлі театру, а також 7 відео у форматі 360 градусів. Під час віртуального туру є звуковий супровід, завдяки чому можна дізнатися багато цікавих фактів з історії та сучасності театру. Здійснити екскурсію по Театру можна прямо на своєму смартфоні, планшеті або комп’ютері; а щоб ще повніше зануритися в театральну атмосферу, пропонуємо використовувати окуляри віртуальної реальності.

Віртуальний тур починається зі входу в театр – коли ви відчиняєте двері у фойє, зображення оживає: двері відчиняють лакеї, а дами в маскарадних костюмах вітають гостей. Ідучи за стрілками, ви можете досліджувати найцікавіші місця Київського театру оперети: коридори, поверхи, головну і малу сцени; побувати за лаштунками, посидіти в президентській ложі, відвідати гримерки театру, побачити виставку, присвячену Марії Заньковецькій тощо.

Віртуальна екскурсія, яка стала можливою завдяки тривалій, ретельній і високотехнологічній зйомці, дозволяє скласти враження про театр загалом, а також розглянути деталі. Завдяки новітнім технологіям можна побачити візерунки на фіранках, ручки на дверях, камені на люстрах і багато іншого.

Періодично картинка оживатиме – спеціально для віртуального туру були відзняті панорамні відео з оглядом 360 градусів; серед них – вітання директора Київського театру оперети Богдана Струтинського. Зайнявши місце в перших рядах залу для глядачів, просто перед оркестром, ви можете побувати на одній із прем’єр і повністю відчути свою присутність та атмосферу театру. А потрапивши за лаштунки, можна навіть підглянути процес перевтілення акторів у героїв вистави в гримерці.

Для зручності користувача на сайті розробили спеціальний інтерфейс з картою театру, на якій можна вибрати точку в будівлі театру і відразу ж переміститися туди. Крім того, користувачі можуть здійснити вечірню прогулянку біля будівлі театру і навіть подивитися на Київську оперету з повітря.

Теги: