Художній керівник львівського театру Володимир Кучинський потребує допомоги

30-01-2017

Засновник і художній керівник Львівського театру ім. Леся Курбаса 58-річний Володимир Кучинський страждає на гострий лейкоз. Діагноз поставили минулої осені. Він лікується в ізраїльській клініці у Хайфі. Вже провели 3 курси терапії.

"В Ізраїлі розробили новітню ощадливу терапію, що значно відрізняється від променевої і хімічної. У Львові нам одразу пояснили, що потрібно спрямувати Володимира на лікування за кордоном. Необхідні йому препарати не сертифіковані в Україні, - розповідає актор, 41-річний Андрій Водичев, колега Володимира. - Вже витратили 100 тисяч доларів. Залишилося провести 2 курси для закріплення результату. На них потрібно зібрати 50 тисяч доларів".

Сьогодні Володимир Кучинський почувається добре. Лікування діє. Водночас лікарі радять не зволікати із закінченням курсу. Колеги і рідні митця звертаються по допомогу, бо необхідну суму зібрати власними силами не в змозі.

У лютому Кучинський приїде на 20 днів до Львова. Візьме участь у двох постановках як режисер і актор.

Володимир Степанович народився у Львові. Навчався режисурі в Москві. Разом з акторами Олегом Драчем і Тетяною Каспрук 1987 року створив Львівський молодіжний театр ім. Леся Курбаса. З того часу його художній керівник.

Володимир Кучинський - лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, літературно-мистецьких премій ім. Василя Стуса та Леся Курбаса. Заслужений діяч мистецтв.

Охочі допомогти можуть переказати гроші на номер картки Приватбанку 4149 4996 4305 6417. Отримувач: Онещак Олег Анатолійович (колега Володимира Кучинського).
Теги: 
Джерело: